3 sektörün en büyükleri buluştu

EDT – Ev Dışı Tüketim ve Tedarikçileri buluşması ile CNR Food İstanbul ve CNR Ambalaj Özel Bölümü aynı çatı altında buluştu.

Türkiye’de, gıda, ev dışı tüketim ve tedarikçileri ve ambalaj sektörlerinin eş zamanlı olarak buluşması katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. 05- 08 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de hayata geçen  organizasyonda ev dışı tüketim sektörlerine dair her şeyi bulmak mümkün oldu..

 

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından, İİB, ETÜDER ve TGDF işbirliğinde düzenlenen, gıda, ev dışı tüketim ürünleri ve ambalaj sektörlerinin buluşma noktası CNR Food İstanbul’da ev dışı tüketim sektörünün önde gelen markaları en yeni ürünlerini segilediler

 Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan bu platformda, yeme içme ve satın alma müdürleri, mutfak şefleri, işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler, işletmeleri için en uygun ürün ve hizmetleri yakından tanıma imkanı buldular

 Uluslararası pazarda gıda sektörünün; ürünlerine değer katan yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler üreterek rekabet gücünün artmasına olanak tanıyan  fuar, CNR Holding’in deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücünü birleştirerek, ziyaretçilerinin;  gıda sektörünün tarladan sofraya gelene kadarki süreçte tüm yenilik ve çeşitlerini keşfedebilecekleri küresel bir buluşma noktası oldu.

 CNR Holding’in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ve İİB(İstanbul İhracatçı Birlikleri)’in de değerli katkılarıyla düzenlenen fuarın, 60 bin metrekare alanda 1000’in üzerinde markanın katılımıyla binlerce profesyoneli ağırladı. Fuarda, Türkiye, Avrupa, Orta Doğu-Kuzey Afrika bölgelerinden, Rusya ve Balkanlardan gelen sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirilldi.